کفسازی صنعتی بر پایه ترکیبات سخت معدنی ، سیمان و افزودنیهای پلیمری که باعث افزایش مقاومت سایشی بالا در سطوح بتنی با تردد سنگین و پر سایش می باشد .

محل های تردد ، بارگذاری و باراندازی و انتقال از محل های مهم و موثر در تولید و بهره برداری است . تخریب و زوال زودرس کف های سازه ای موجب توقف تولید ، خسارت تجهیزات و زوال وسایل نقلیه می شود .

اهمیت این مسئله در کشورهای در حال توسعه تا به امروز چندان جدی گرفته نشده است . انتخاب شیوه های مناسب کفسازی تابع پارامترهای بسیاری است که بایستی توسط تیم متخصص با محاسبات و نرم افزارهای تخصصی صورت گیرد و صرفا از جنبه تجربی به کفسازی نگاه نکرد . تنش وارده ، ضربه ، میزان تردد ، یون های مهاجم ، نوع عرشه (فولادی و بتنی) و غیره از مهمترین پارامترهای موثر در طراحی بتن و سیستم کفسازی بتنی است .

شرکت بی دی بی با تجربه بیش از ١۵ سال در عرصه کفسازی سخت صنعتی می باشد و پس از سالها حضور مداوم هم اکنون نیز در خدمت صنعت ساختمان بوده و با اتکا به تجربه مدیران خود و بهره گیری از تکنولوژی روز مواد و مصالح شیمیایی ساختمان این محصولات را در گریدهای مختلف و در رنگهای متفاوت تولید و عرضه می نماید.استفاده از این پوششهای سخت کفسازی در کارخانجات، انبارها و پارکینگها بصورت همزمان با بتن ریزی اولیه بسیار توصیه میگردد . بهره گیری از این محصولات ضمن افزایش مقاومت در طولانی مدت صرفه جویی اقتصادی بسیاری در مقایسه با پوششهای قدیمی و سنتی دارد.

کفسازی خشکه پاش صنعتی

کفسازی ملاتی صنعتی

کفسازی دکوراتیو